Nederlands NL
Menu
Inloggen

Internationaal en multidiciplinair team

Stories that Move is ontwikkeld door een multidisciplinair team bestaande uit historici, onderwijskundigen en mensenrechtenspecialisten afkomstig uit zeven landen. Alle teamleden beschikken over ruime ervaring in het onderwijsveld en zijn werkzaam bij onderwijsinstellingen, ngo’s en musea.

Internationaal

Contactpersoon: Karen Polak k.polak@annefrank.nl

Anne Frank House

Nederland

Contactpersoon: Femke van Elk de Koning F.deKoning@annefrank.nl

Anne Frank House Karen Polak, Gerrit Netten, Gabrielle Brummelman, Emma Karlsson, Femke van Elk de Koning, Sanne Roijackers

Eagerly Internet Marnix Marsman

International School Amsterdam Michael McGlade, Shannon Hancock
Students of the Stories that Move CAS club Leilani Hancock, Rania Khan, Trinabh Banerjee, Zozi Lencz

Oostenrijk

Contactpersoon: Victoria Kumar victoria.kumar@erinnern.at 

Erinnern.at  

Duitsland

Contactpersoon:

Robert Zenker zenker@annefrank.de

Viola Finger finger@annefrank.de

Anne Frank Zentrum Veronika Nahm, Robert Zenker, Viola Finger

Hongarije

Contactadres: zachor@zachor.hu

Zachor Foundation Andrea Szőnyi, Gabriella Komoly, Narcisz Vida, Norbert Mongyi

Polen

Contactpersoon: Mateusz Trojański m.trojanski@annefrank.nl

Kryzyzowa Foundation for Mutual Understanding Anna Kudarewska, Liubov Shynder,

Polish German Centre Mateusz Trojanski, Natalia Macioszek

Pedagogical University of Cracow
Anna Makówka-Kwapisiewicz, Piotr Trojański

Slowakije

Contactpersoon: Nina Galanská

Milan Šimečka Foundation Peter Dral, Nina Galanská

Spanje

Contactpersoon: Marta Simó

Faculty of Education. University of Barcelona Assumpta Aneas

Oekraïne

Contactpersoon: Anna Lenchovska lenchovska@gmail.com

Tolerspace Anna Lenchovska, Kira Kreyderman, Oleksandr Voitenko

Ukrainian Holocaust Centre Nadia Ufimtseva, Vitalii Bobrov

MART Nataliia Shliakhtur

Vrijwilligers van

European Voluntary Service / European Solidarity Corps (Erasmus+) Isabelle Sammut, Luciana Pinto, Magdalena Chmiel

Verrein Gedenkdienst Anna Lasinger, Anton Kolmbauer, Antonia Schachl, Caroline Golob, Dorian Kriechbaum

Het team van Stories that Move tijdens een bijeenkomst in Boedapest, maart 2017.

 

terug naar boven