Nederlands NL
Menu
Inloggen

Het team

Stories that Move is ontwikkeld door een multidisciplinair team bestaande uit historici, onderwijskundigen en mensenrechtenspecialisten afkomstig uit zeven landen. Alle teamleden beschikken over ruime ervaring in het onderwijsveld en zijn werkzaam bij onderwijsinstellingen, ngo’s en musea.

Nederland

Contactpersoon: Karen Polak k.polak@annefrank.nl

Anne Frank House Danielle van de Meer, Emma Karlsson, Femke Elk-de Koning, Guido Gerrichhauzen, Ivan Milovanov, Jurmet de Waal, Karen Polak, Sanne Roijackers

Eagerly Internet Marnix Marsman, Sven Youri Dinslage

International School Amsterdam Michael McGlade, Shannon Hancock
Students of the Stories that Move CAS club Leilani Hancock, Rania Khan, Trinabh Banerjee, Zozi Lencz

Oostenrijk

Contactpersoon: Victoria Kumar victoria.kumar@erinnern.at 

Erinnern.at  

Duitsland

Contactpersoon: Ilanga Mwaungulu mwaungulu@annefrank.de

Anne Frank Zentrum Christine Wehner, Flora Suen, Ilanga Mwaungulu, Veronika Nahm

Hongarije

Contactadres: zachor@zachor.hu

Zachor Foundation Andrea Szőnyi, Gabriella Komoly, Narcisz Vida, Norbert Mongyi

Polen

Contactpersoon: Mateusz Trojański m.trojanski@annefrank.nl

Kryzyzowa Foundation for Mutual Understanding Anna Kudarewska, Liubov Shynder,

Polish German Centre Mateusz Trojanski, Natalia Macioszek

Pedagogical University of Cracow
Anna Makówka-Kwapisiewicz, Piotr Trojański

Slowakije

Contactpersoon: Nina Galanská

Milan Šimečka Foundation Peter Dral, Nina Galanská

Spanje

Contactpersoon: Marta Simó

Faculty of Education. University of Barcelona Assumpta Aneas

Oekraïne

Contactpersoon: Anna Lenchovska lenchovska@gmail.com

Tolerspace Anna Lenchovska, Kira Kreyderman, Oleksandr Voitenko

Ukrainian Holocaust Centre Nadia Ufimtseva, Vitalii Bobrov

MART Nataliia Shliakhtur

Vrijwilligers van

European Voluntary Service / European Solidarity Corps (Erasmus+) Isabelle Sammut, Luciana Pinto, Magdalena Chmiel

Verrein Gedenkdienst Anna Lasinger, Anton Kolmbauer, Antonia Schachl, Caroline Golob, Dorian Kriechbaum

Het team van Stories that Move tijdens een bijeenkomst in Boedapest, maart 2017.

 

terug naar boven